Pacman package manager 3.0.1 - en to pl translation catalogue (311 entries)

en: loading target '%s'
pl: ładowanie celu '%s'

en: replacing older version %s-%s by %s in target list
pl: zastępowanie starszej wersji %s-%s na %s z listy celów

en: newer version %s-%s is in the target list -- skipping
pl: nowsza wersja %s-%s znajduje się w liście celów -- pomijam

en: reading '%s' metadata
pl: czytanie metadane '%s'

en: looking for unsatisfied dependencies
pl: szukanie nieusatysfakcjonowanych zależności

en: looking for conflicts
pl: szukanie konfliktów

en: replacing packages with -A and -U is not supported yet
pl: zastępowanie pakietów z -A i -U nie jest jeszcze wspierane

en: please remove '%s' first, using -Rd
pl: proszę usunąć pierw '%s', korzystając z -Rd

en: sorting by dependencies
pl: sortowanie według zależności

en: cleaning up
pl: czyszczenie

en: looking for file conflicts
pl: szukanie konfliktów plików

en: upgrading package %s-%s
pl: aktualizowanie pakietu %s-%s

en: adding package %s-%s
pl: dodawanie pakietu %s-%s

en: removing old package first (%s-%s)
pl: usuwanie wpierw starego pakietu (%s-%s)

en: adding %s to the NoUpgrade array temporarily
pl: dodawanie %s tymczasowo do tablicy NoUpgrade

en: extracting files
pl: rozpakowywanie plików

en: could not get current working directory
pl: nie można znaleźć obecnego katalogu

en: %s is in NoExtract, skipping extraction
pl: %s znajduje się w NoExtract, pomijanie rozpakowywania

en: %s is in trans->skip_add, skipping extraction
pl: %s znajduje się w trans->skip_add, pomijanie rozpakowywania

en: could not extract %s (%s)
pl: nie udało się rozpakować %s (%s)

en: checking md5 hashes for %s
pl: sprawdzanie sum md5 dla %s

en: checking sha1 hashes for %s
pl: sprawdzanie sum sha1 dla %s

en: current:  %s
pl: bieżące:   %s

en: new:      %s
pl: nowe:     %s

en: original: %s
pl: oryginalne: %s

en: could not rename %s (%s)
pl: nie udało się zmienić nazwy %s (%s)

en: error: could not rename %s (%s)
pl: błąd: nie udało się zmienić nazwy %s (%s)

en: could not copy tempfile to %s (%s)
pl: nie udało się skopiować pliku tymczasowego do %s (%s)

en: error: could not copy tempfile to %s (%s)
pl: błąd: nie udało się skopiować pliku tymczasowego do %s (%s)

en: %s saved as %s
pl: %s zachowane jako %s

en: warning: %s saved as %s
pl: uwaga: %s zachowane jako %s

en: action: installing new file: %s
pl: czynność: instalowanie nowego pliku: %s

en: action: leaving existing file in place
pl: czynność: zostawianie obecnych plików na miejscu

en: action: keeping current file and installing new one with .pacnew ending
pl: czynność: zachowywanie obecnego pliku i instalowanie nowego z końcówką .pacnew

en: could not install %s as %s: %s
pl: nie udało się zainstalować %s jako %s: %s

en: error: could not install %s as %s: %s
pl: błąd: nie udało się zainstalować %s jako %s: %s

en: %s installed as %s
pl: %s zainstalowano jako %s

en: warning: %s installed as %s
pl: uwaga: %s zainstalowano jako %s

en: %s is in NoUpgrade -- skipping
pl: %s znajduje się w NoUpgrade -- pomijanie

en: extracting %s as %s.pacnew
pl: rozpakowywanie %s jako %s.pacnew

en: warning: extracting %s as %s.pacnew
pl: uwaga: rozpakowywanie %s jako %s.pacnew

en: extracting %s
pl: rozpakowywanie %s

en: error: could not extract %s (%s)
pl: błąd: nie udało się rozpakować %s (%s)

en: appending backup entry for %s
pl: dodawanie pozycji kopii zapasowej dla %s

en: errors occurred while %s %s
pl: wystąpiły błędy podczas %s %s

en: upgrading
pl: aktualizowanie

en: installing
pl: instalowanie

en: provision '%s' has been removed from package %s (%s => %s)
pl: zasób '%s' został usunięty z pakietu %s (%s => %s)

en: updating '%s' due to provision change (%s)
pl: aktualizowanie '%s' z powodu zmiany zasobu (%s)

en: could not update provision '%s' from '%s'
pl: nie udało się zaktualizować zasobu '%s' z '%s'

en: updating database
pl: aktualizowanie bazy danych

en: adding database entry '%s'
pl: dodawanie pozycji bazy danych '%s'

en: could not update database entry %s-%s
pl: nie udało się zaktualizować pozycji bazy danych %s-%s

en: could not add entry '%s' in cache
pl: nie udało się dodać pozycji '%s' w pliku podręcznym

en: running "ldconfig -r %s"
pl: uruchamianie "ldconfig -r %s"

en: removing DB %s, %d remaining...
pl: usuwanie BD %s, pozostało %d...

en: unregistering database '%s'
pl: odrejestrowywanie bazy danych '%s'

en: closing database '%s'
pl: zamykanie bazy danych '%s'

en: adding new server to database '%s': protocol '%s', server '%s', path '%s'
pl: dodawanie nowego serwera do bazy danych '%s': protokół '%s', serwer '%s', ścieżka '%s'

en: serverlist flushed for '%s'
pl: lista serwerów spuszczona(?) dla '%s'

en: failed to get lastupdate time for %s (no big deal)
pl: nie udało się otrzymać czasu ostatniej aktualizacji dla %s (nic wielkiego)

en: failed to sync db: %s [%d]
pl: nie udało się zsynchronizować bd: %s [%d]

en: sync: new mtime for %s: %s
pl: sync: nowy mtime dla %s: %s

en: flushing database %s%s
pl: spuszczanie(?) bazy danych %s%s

en: could not remove database entry %s%s
pl: nie udało się usunąć wpisu %s%s z bazy danych

en: could not get sha1sum for package %s-%s
pl: nie udało się otrzymać sumy sha1 dla pakietu %s-%s

en: sha1sums for package %s-%s match
pl: sumy kontrolne sha1 zgadzają się dla pakietu %s-%s

en: sha1sums do not match for package %s-%s
pl: sumy kontrolne sha1 dla pakietu %s-%s nie zgadzają się

en: could not get md5sum for package %s-%s
pl: nie udało się otrzymać sumy md5 dla pakietu %s-%s

en: md5sums for package %s-%s match
pl: sumy kontrolne md5 zgadzają się dla pakietu %s-%

en: md5sums do not match for package %s-%s
pl: sumy kontrolne md5 dla pakietu %s-%s nie zgadzają się

en: could not remove lock file %s
pl: nie udało się usunąć pliku blokującego %s

en: warning: could not remove lock file %s
pl: uwaga: nie udało się usunąć pliku blokującego %s

en: config: new section '%s'
pl: konfiguracja: nowa sekcja '%s'

en: config: nopassiveftp
pl: konfiguracja: nopassiveftp

en: config: usesyslog
pl: konfiguracja: usesyslog

en: config: chomp
pl: konfiguracja: chomp

en: config: usecolor
pl: konfiguracja: usecolor

en: config: including %s
pl: konfiguracja: zawieranie %s

en: config: noupgrade: %s
pl: konfiguracja: noupgrade: %s

en: config: noextract: %s
pl: konfiguracja: noextract: %s

en: config: ignorepkg: %s
pl: konfiguracja: ignorepkg: %s

en: config: holdpkg: %s
pl: konfiguracja: holdpkg: %s

en: config: dbpath: %s
pl: konfiguracja: dbpath: %s

en: config: cachedir: %s
pl: konfiguracja: cachedir: %s

en: config: rootdir: %s
pl: konfiguracja: rootdir: %s

en: config: logfile: %s
pl: konfiguracja: logfile: %s

en: config: xfercommand: %s
pl: konfiguracja: xfercommand: %s

en: config: upgradedelay: %d
pl: konfiguracja: upgradedelay: %d

en: checking for package replacements
pl: sprawdzanie potencjalnych pakietów zastępczych

en: checking replacement '%s' for package '%s'
pl: sprawdzanie zastępcy '%s' dla pakietu '%s'

en: %s-%s: ignoring package upgrade (to be replaced by %s-%s)
pl: %s-%s: ignorowanie aktualizowania pakietu (do zastąpienia przez %s-%s)

en: %s-%s elected for upgrade (to be replaced by %s-%s)
pl: %s-%s wybrany do zaktualizowania (do zastąpienia przez %s-%s)

en: '%s' not found in sync db -- skipping
pl: '%s' nie odnaleziony w bd sync -- pomijanie

en: '%s' is already elected for removal -- skipping
pl: '%s' jest już wybrany do usunięcia -- pomijanie

en: %s elected for upgrade (%s => %s)
pl: %s wybrany do zaktualizowania (%s => %s)

en: unpacking database '%s'
pl: rozpakowywanie bazy danych '%s'

en: opening database from path '%s'
pl: otwieranie bazy danych ze ścieżki '%s'

en: db scan could not find package: %s
pl: skan bd nie odnalazł pakietu: %s

en: invalid name for database entry '%s'
pl: nieprawidłowa nazwa dla wpisu bazy danych '%s'

en: invalid package entry provided to _alpm_db_read, skipping
pl: dostarczono nieprawidłowy wpis pakietu do _alpm_db_read, pomijanie

en: request to read database info for a file-based package '%s', skipping...
pl: żądanie odczytania informacji bazy danych dla pakietu '%s' bazowanego na pliku, pomijanie...

en: loading package data for %s : level=%d
pl: ładowanie danych pakietu dla %s : poziom=%d

en: cannot find '%s-%s' in db '%s'
pl: nie udało się odnaleźć '%s-%s' w bd '%s'

en: could not open file %s: %s
pl: nie udało się otworzyć pliku %s: %s

en: writing %s-%s DESC information back to db
pl: zapisywanie informacji DESC dla %s-%s spowrotem do bd

en: writing %s-%s FILES information back to db
pl: zapisywanie informacji FILES dla %s-%s spowrotem do bd

en: writing %s-%s DEPENDS information back to db
pl: zapisywanie informacji DEPENDS dla %s-%s spowrotem do bd

en: loading package cache for repository '%s'
pl: ładowanie pamięci podręcznej pakietów dla repozytorium '%s'

en: adding '%s' to package cache for db '%s'
pl: dodawanie '%s' do pamięci podręcznej pakietów dla bd '%s'

en: freeing package cache for repository '%s'
pl: uwalnianie pamięci podręcznej pakietów dla repozytorium '%s'

en: error: pkgcache is NULL for db '%s'
pl: błąd: pkgcache jest równy NULL dla bd '%s'

en: adding entry '%s' in '%s' cache
pl: dodawanie wpisu '%s' pamięci podręcznej '%s'

en: removing entry '%s' from '%s' cache
pl: usuwanie wpisu '%s' z pamięci podręcznej '%s'

en: cannot remove entry '%s' from '%s' cache: not found
pl: nie udało się usunąć wpisu '%s' z pamięci podręcznej '%s': nie znaleziono

en: error: failed to get '%s' from NULL pkgcache
pl: błąd: nie udało się otrzymać '%s' z NULL pkgcache

en: loading group cache for repository '%s'
pl: ładowanie pamięci podręcznej grup z repozytorium '%s'

en:    found conflict '%s' : package '%s'
pl:    znaleziono konflikt '%s' : pakiet '%s'

en:    found conflict '%s' : package '%s' provides '%s'
pl:    znaleziono konflikt '%s' : pakiet '%s' dostarcza '%s'

en: package '%s' conflicts with itself - packaging error
pl: pakiet '%s' konfliktuje ze sobą - błąd pakowania

en: checkconflicts: target '%s' vs db
pl: checkconflicts: cel '%s' vs bd

en: checkconflicts: target '%s' vs all targets
pl: checkconflicts: cel '%s' vs wszystkie cele

en: checkconflicts: db vs target '%s'
pl: checkconflicts: bd vs cel '%s'

en: target '%s' is also in target list, using NEW conflicts
pl: cel '%s' jest także w liście celów, używanie NOWYCH konfliktów

en: 	CONFLICTS:: %s conflicts with %s
pl: 	CONFLICTS:: %s konfliktuje z %s

en: malloc failure: could not allocate %d bytes
pl: błąd malloc: nie udało się zaalokować %d bajtów

en: malloc failed: could not allocate %d bytes
pl: błąd malloc: nie udało się zaalokować %d bajtów

en: attempt to re-register the 'local' DB
pl: próba ponownej rejestracji 'lokalnej' BD

en: attempt to re-register the '%s' database, using existing
pl: próba ponownej rejestracji bazy danych '%s', używając obecnej

en: registering database '%s'
pl: rejestrowanie bazy danych '%s'

en: database directory '%s' does not exist, creating it
pl: katalog bazy danych '%s' nie istnieje, utwarzanie

en: opening database '%s'
pl: otwieranie bazy danych '%s'

en: started sorting dependencies
pl: rozpoczynanie sortowania zależności

en: possible dependency cycle detected
pl: odkryto potencjalny cykl zależności

en: sorting dependencies finished
pl: sortowanie zależności ukończone

en: null package found in package list
pl: zerowy pakiet odnaleziony w liście pakietów

en: cannot find package installed '%s'
pl: nie udało się odnaleźć pakietu który zainstalował '%s'

en: checkdeps: dependency '%s' has moved from '%s' to '%s'
pl: checkdeps: zależność '%s' została przesunięta z '%s' do '%s'

en: checkdeps: dependency '%s' satisfied by installed package '%s'
pl: checkdeps: zależność '%s' satysfakcjonowana przez zainstalowany pakiet '%s'

en: checkdeps: updated '%s' won't satisfy a dependency of '%s'
pl: checkdeps: zaktualizowany '%s' nie satysfakcjonuje zależności '%s'

en: missing dependency '%s' for package '%s'
pl: brakująca zależność '%s' dla pakietu '%s'

en: checkdeps: found %s as required by %s
pl: checkdeps: znaleziono %s wymagane przez %s

en: excluding %s -- explicitly installed
pl: wykluczanie %s -- zainstalowany eksplicytnie

en: cannot find package "%s" or anything that provides it!
pl: nie udało się odnaleźć pakietu "%s" ani niczego co go dostarcza!

en: adding '%s' to the targets
pl: dodawanie '%s' do celów

en: started resolving dependencies
pl: rozpoczynanie rozwiązywania zależności

en: %s provides dependency %s -- skipping
pl: %s dostarcza zależność %s -- pomijanie

en: cannot resolve dependencies for "%s" ("%s" is not in the package set)
pl: nie udało się rozwiązać zależności dla "%s" ("%s" nie znajduje się w zbiorze pakietów)

en: dependency %s is already in the target list -- skipping
pl: zależność %s jest już w liście celów -- pomijanie

en: pulling dependency %s (needed by %s)
pl: wciąganie zależności %s (wymagane przez %s)

en: cannot resolve dependencies for "%s"
pl: nie udało się rozwiązać zależności dla "%s"

en: dependency cycle detected: %s
pl: wykryto cykl zależności: %s

en: finished resolving dependencies
pl: zakończono rozwiązywanie zależności

en: out of memory!
pl: brak pamięci!

en: unexpected system error
pl: niespodziewany błąd systemu

en: insufficient privileges
pl: niewystarczające przywileje

en: could not find or read file
pl: nie udało się znaleźć bądź odczytać pliku

en: wrong or NULL argument passed
pl: błędny bądź ZEROWY argument dany

en: library not initialized
pl: biblioteka nie została zainicjowana

en: library already initialized
pl: biblioteka już zainicjowana

en: unable to lock database
pl: nie udało się zablokować bazy danych

en: could not open database
pl: nie udało się otworzyć bazy danych

en: could not create database
pl: nie udało się stworzyć bazy danych

en: database not initialized
pl: baza danych nie została zainicjowana

en: database already registered
pl: baza danych już zarejestrowana

en: could not find database
pl: nie udało się odnaleźc bazy danych

en: could not update database
pl: nie udało się zaktualizować bazy danych

en: could not remove database entry
pl: nie udało się usunąć wpisu do bazy danych

en: invalid url for server
pl: nieprawidłowy url dla serwera

en: could not set parameter
pl: nie udało się ustawić parametru

en: transaction already initialized
pl: tranzakcja już zainicjowana

en: transaction not initialized
pl: tranzakcja nie została zainicjowana

en: duplicate target
pl: duplikat celu

en: transaction not prepared
pl: tranzakcja nie została przygotowana

en: transaction aborted
pl: tranzakcja zaniechana

en: operation not compatible with the transaction type
pl: operacja niekompatybilna z typem tranzakcji

en: could not commit transaction
pl: nie udało się wykonać tranzakcji

en: could not download all files
pl: nie udało się pobrać wszystkich plików

en: could not find or read package
pl: nie udało się znaleźć bądź odczytać pakietu

en: invalid or corrupted package
pl: nieprawidłowy bądź skorumpowany pakiet

en: cannot open package file
pl: nie udało się otworzyć pliku pakietu

en: cannot load package data
pl: nie udało się załadować danych pakietu

en: package already installed
pl: pakiet już zainstalowany

en: package not installed or lesser version
pl: pakiet nie zainstalowany lub zainstalowany w niższej wersji

en: cannot remove all files for package
pl: nie udało się usunąć wszystkich plików pakietu

en: package name is not valid
pl: nieprawidłowa nazwa pakietu

en: corrupted package
pl: skorumpowany pakiet

en: no such repository
pl: nie ma takiego repozytorium

en: group not found
pl: grupa nie została odnaleziona

en: could not satisfy dependencies
pl: nie udało się usatysfakcjonować zależności

en: conflicting dependencies
pl: konfliktujące zależności

en: conflicting files
pl: konfliktujące pliki

en: user aborted the operation
pl: użytkownik zaniechał operacji

en: internal error
pl: błąd wewnętrzny

en: libarchive error
pl: błąd libarchive

en: not enough space on disk
pl: nie wystarczająca ilość wolnego miejsca na dysku

en: not confirmed
pl: nie potwierdzono

en: bad configuration section name
pl: zła nazwa sekcji konfiguracji

en: 'local' is reserved and cannot be used as a repository name
pl: 'local' jest nazwą zarezerwowaną i nie może zostać użyty jako nazwa repozytorium

en: syntax error in config file
pl: błąd składni w pliku konfiguracyjnym

en: all directives must belong to a section
pl: wszystkie dyrektywy muszą być własnością sekcji

en: invalid regular expression
pl: nieprawidłowe wyrażenie regularne

en: connection to remote host failed
pl: połączenie ze zdalnym hostem nieudane

en: unexpected error
pl: niespodziewany błąd

en: cannot canonicalize specified root path '%s'
pl: nie udało się skanonizować podanej ścieżki docelowej '%s'

en: option 'root' = %s
pl: opcja 'root' = %s

en: option 'dbpath' = %s
pl: opcja 'dbpath' = %s

en: option 'cachedir' = %s
pl: opcja 'cachedir' = %s

en: %s can't be opened
pl: %s nie może być otwarte

en: %s: forcing upgrade to version %s
pl: %s: wymuszanie aktualizacji do wersji %s

en: %s: local (%s) is newer than %s (%s)
pl: %s: local (%s) jest nowsze niż %s (%s)

en: %s-%s: ignoring package upgrade (%s)
pl: %s-%s: ignorowanie aktualizacji pakietu (%s)

en: %s-%s: delaying upgrade of package (%s)
pl: %s-%s: opóźnianie aktualizacji pakietu (%s)

en: %s: syntax error in description file line %d
pl: %s: błąd składni w pliku opisu linia %d

en: could not parse the package description file
pl: nie udało się przeczytać pliku opisu

en: missing package name in %s
pl: brak nazwy pakietu w %s

en: missing package version in %s
pl: brak wersji pakietu w %s

en: could not remove tempfile %s
pl: nie udało się usunąć pliku tymczasowego %s

en: error while reading package: %s
pl: błąd odczytywania pakietu: %s

en: missing package metadata
pl: brak metadanych pakietu

en: missing package filelist in %s, generating one
pl: brak listy plików pakietu w %s, generowanie

en: adding '%s' in requiredby field for '%s'
pl: dodawanie '%s' w polu requiredby dla '%s'

en: adding '%s' in requiredby field for '%s' (provides: %s)
pl: dodawanie '%s' w polu requiredby dla '%s' (dostarcza: %s)

en: could not find %s in database
pl: nie udało się odnaleźć %s w bazie danych

en: adding %s in the targets list
pl: dodawanie %s do listy celów

en: pulling %s in the targets list
pl: wciąganie %s na listę celów

en: could not find %s in database -- skipping
pl: nie udało się odnaleźć %s w bazie danych -- pomijanie

en: finding removable dependencies
pl: odnajdywanie usuwalnych zależności

en: cannot remove file '%s': %s
pl: nie udało się usunąć pliku '%s': %s

en: Skipping removal of '%s' due to NoUpgrade
pl: Pomijanie usunięcia '%s' ze względu na NoUpgrade

en: file %s does not exist
pl: plik %s nie istnieje

en: keeping directory %s
pl: zachowywanie katalogu %s

en: removing directory %s
pl: usuwanie katalogu %s

en: %s is in trans->skip_remove, skipping removal
pl: %s jest w trans->skip_remove, pomijanie usunięcia

en: transaction is set to NOSAVE, not backing up '%s'
pl: tranzakcja ustawiona jako NOSAVE, brak tworzenia kopii zapasowej dla '%s'

en: unlinking %s
pl: odlinkowywanie %s

en: cannot remove file %s: %s
pl: nie udało się usunąć pliku %s: %s

en: removing package %s-%s
pl: usuwanie pakietu %s-%s

en: not removing package '%s', can't remove all files
pl: pakiet '%s' nie zostanie usunięty, nie udało się usunąć wszystkich plików

en: removing %d files
pl: usuwanie %d plików

en: removing database entry '%s'
pl: usuwanie wpisu '%s' z bazy danych

en: could not remove database entry %s-%s
pl: nie udało się usunąć wpisu %s-%s z bazy danych

en: could not remove entry '%s' from cache
pl: nie udało się usunąć wpisu '%s' z pamięci podręcznej

en: sha1: %s can't be opened
pl: sha1: %s nie może zostać otwarty

en: checking for package upgrades
pl: sprawdzanie potencjalnych uaktualnień pakietów

en: %s-%s elected for upgrade (%s => %s)
pl: %s-%s wybrany do aktualizacji (%s => %s)

en: searching for target in repo '%s'
pl: poszukiwanie celu w repo '%s'

en: target '%s' not found -- looking for provisions
pl: cel '%s' nie został odnaleziony -- szukanie zasobów dostarczających

en: found '%s' as a provision for '%s'
pl: znaleziono '%s' jako zasób dla '%s'

en: repository '%s' not found
pl: repozytorium '%s' nie zostało znalezione

en: %s-%s is up to date -- skipping
pl: %s-%s jest w najnowszej wersji -- pomijanie

en: adding target '%s' to the transaction set
pl: dodawanie celu '%s' do zestawu tranzakcji

en: resolving target's dependencies
pl: rozwiązywanie zależności celu

en: adding package %s-%s to the transaction targets
pl: dodawanie pakietu %s-%s do celów tranzakcji

en: looking for unresolvable dependencies
pl: szukanie nierozwiązywalnych zależności

en: package '%s' conflicts with '%s'
pl: pakiet '%s' konfliktuje z '%s'

en: '%s' not found in transaction set -- skipping
pl: '%s' nie znaleziony w zestawie tranzakcji -- pomijanie

en: package '%s' provides its own conflict
pl: pakiet '%s' dostarcza swój własny konflikt

en: '%s' is in the target list -- keeping it
pl: '%s' jest w liście celów -- zachowywanie

en: removing '%s' from target list
pl: usuwanie '%s' z listy celów

en: resolving package '%s' conflict
pl: rozwiązywanie konfliktu pakietu '%s'

en: electing '%s' for removal
pl: wybieranie '%s' do usunięcia

en: unresolvable package conflicts detected
pl: odkryto nierozwiązywalne konflikty pakietów

en: checking dependencies of packages designated for removal
pl: sprawdzanie zależności pakietów wyznaczonych do usunięcia

en: something has gone horribly wrong
pl: coś się bardzo nie udało

en: found '%s' as a provision for '%s' -- conflict aborted
pl: znaleziono '%s' jako zasób dla '%s' -- konflikt zaniechany

en: %s is already in the cache
pl: %s jest już w pamięci podręcznej

en: no %s cache exists, creating...
pl: brak pamięci podręcznej dla %s, tworzenie...

en: warning: no %s cache exists, creating...
pl: uwaga: brak pamięci podręcznej dla %s, tworzenie...

en: couldn't create package cache, using /tmp instead
pl: nie udało się stworzenie pamięci podręcznej pakietu, używanie /tmp w zamian

en: warning: couldn't create package cache, using /tmp instead
pl: uwaga: nie udało się stworzenie pamięci podręcznej pakietu, używanie /tmp w zamian

en: failed to retrieve some files from %s
pl: nie udało się pobrać niektórych plików z %s

en: can't get md5 or sha1 checksum for package %s
pl: nie udało się otrzymać sum kontrolnych md5 lub sha1 dla pakietu %s

en: archive %s was corrupted (bad MD5 or SHA1 checksum)
pl: archiwum %s było skorumpowane (błąd sumy kontrolnej MD5 lub SHA1)

en: archive %s is corrupted (bad MD5 or SHA1 checksum)
pl: archiwum %s jest skorumpowane (błąd sumy kontrolnej MD5 lub SHA1)

en: could not create removal transaction
pl: nie udało się utworzyć tranzakcji usuwania

en: could not initialize the removal transaction
pl: nie udało się zainicjować tranzakcji usuwania

en: removing conflicting and to-be-replaced packages
pl: usuwanie pakietów konfliktujących i pakietów do zastąpienia

en: could not prepare removal transaction
pl: nie udało się przygotować tranzakcji usuwania

en: could not commit removal transaction
pl: nie udało się wykonać tranzakcji usuwania

en: installing packages
pl: instalowanie pakietów

en: could not create transaction
pl: nie udało się stworzyć tranzakcji

en: could not initialize transaction
pl: nie udało się zainicjować tranzakcji

en: could not prepare transaction
pl: nie udało się przygotować tranzakcji

en: updating database for replaced packages' dependencies
pl: aktualizowanie baz danych dla zależności zastąpionych pakietów

en: could not update requiredby for database entry %s-%s
pl: nie udało się zaktualizować requiredby dla wpisu %s-%s w bazie danych

en: could not update new database entry %s-%s
pl: nie udało się zaktualizować nowego wpisu %s-%s w bazie danych

en: found package '%s-%s' in sync
pl: znaleziono pakiet '%s-%s' w sync

en: package '%s' not found in sync
pl: pakiet '%s' nie został odnaleziony w sync

en: updating dependency packages 'requiredby' fields for %s-%s
pl: aktualizowanie pól 'requiredby' pakietów zależności dla %s-%s

en: package has no dependencies, no other packages to update
pl: pakiet nie ma żadnych zależności, brak innych pakietów do zaktualizowania

en: updating 'requiredby' field for package '%s'
pl: aktualizowanie pola 'requiredby' dla pakietu '%s'

en: could not update 'requiredby' database entry %s-%s
pl: nie udało się zaktualizować wpisu do bazy danych 'requiredby' dla %s-%s

en: could not find dependency '%s'
pl: nie udało się odnaleźć zależności '%s'

en: failed to make path '%s' : %s
pl: nie udało się stworzyć ścieżki '%s' : %s

en: could not open %s: %s
pl: nie udało się otworzyć %s: %s

en: could not extract %s: %s
pl: nie udało się rozpakować %s: %s

en: logaction called: %s
pl: zawołane logaction: %s

en: could not create temp directory
pl: nie udało się stworzyć katalogu tymczasowego

en: could not change directory to %s (%s)
pl: nie udało się zmienić katalogu na %s (%s)

en: executing %s script...
pl: wykonywanie skryptu %s...

en: could not fork a new process (%s)
pl: nie udało się odwidlić nowego procesu (%s)

en: chrooting in %s
pl: chroot'owanie do %s

en: could not change the root directory (%s)
pl: nie udało się zmienić katalogu głównego (%s)

en: could not change directory to / (%s)
pl: nie udało się zmienić katalogu na / (%s)

en: executing "%s"
pl: wykonywanie "%s"

en: call to popen failed (%s)
pl: zawołanie do popen nieudane (%s)

en: call to waitpid failed (%s)
pl: zawołanie do waitpid nieudane (%s)

en: could not remove tmpdir %s
pl: nie udało się usunąć katalogu tymczasowego %s

en: cannot read disk space information from %s: %s
pl: nie udało się odczytać informacji o ilości danych na dysku z %s: %s

en: check_freespace: total pkg size: %lld, disk space: %lld
pl: check_freespace: pełen rozmiar pakietu: %lld, wolna przestrzeń: %lld
